HR Thema Özellikleri

HR Thema HCM Yetenek Yönetimi, kurumunuzun asıl sermayesi olan çalışanlarınızın gelişimini ilk günden destekler. Var olan yetkinliklerini güçlendirirken, gelişime açık olan yetkinliklerini geliştirmenize yardım eder. Şirketinizi bir adım öteye taşıyacak olan yarının liderlerine bugünden yatırım yapmanıza ve yetiştirmenize olanak tanır.

Detaylı bilgi için tıklayın

360⁰, Scorecard veya Agile gibi Performans ölçümleme yöntemlerinin tümüne tam uyum sağlayabilen HR Thema teknolojisi ile anlık olarak sizin ve ekibinizin performansını gözlemleyin, planlayın ve yönetin. Asıl sermayeniz olan çalışanlarınızın bireysel ve ekip içindeki performansını etkin şekilde ölçün, gerçek potansiyellerini ve gelişim alanlarını ortaya çıkarın, insan sermayenizi uzun ve kısa vadede verimlilikle değerlendirin.

Detaylı bilgi için tıklayın

Kurumunuzu bir adım ileri taşıyacak olan doğru yetenekleri bulun, değerlendirin ve takımınıza dâhil edin. Tüm kariyer platformları ile entegre çalışabilen HR Thema İşe Alım ve Uyum altyapısını kullanın, adayınızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren yeteneklerinizi yakından tanımanızı sağlayacak verileri biriktirmeye başlayın. Sunduğu farklı araçlarla aday görüşme ve değerlendirme sürecinizi hızlandırın, analitik verilere dayanarak karar alın, tekliflendirme sürecini dijitalleştirin.

Detaylı bilgi için tıklayın

Çalışanlarınızın kariyer planlarına hizmet eden bir eğitim planlaması HR Thema Eğitim ve Gelişim Planı ile mümkün. Kurumunuzun vizyonu ve hedefleri doğrultusunda eğitim planınızı geliştirin. Çalışanlarınız hedeflerinizle uyumlu şekilde gelişimlerini tamamlamalarına olanak sağlayın. Çalışanlarınızı kariyerlerinin her adımında destekleyin ve gelişmeleri için yardım edin.

Detaylı bilgi için tıklayın

Performans Yönetimi ve Yetenek Yönetimi gibi modüllerle entegre çalışan HR Thema Human Capital Management Değerlendirme ve Anket çalışanlarınızın yetkinlik ve performanslarını bütüncül bir bakış açısıyla değerlendirmeniz için esneklik sağlar. Aynı zamanda bağımsız anket ve değerlendirme kurguları oluşturmanıza izin verir. Çalışan motivasyonunu, kurum içi çalışan deneyimini, süreç değerlendirmelerini anlamanız için size etkinlikle çalışan bir altyapı sunar.

Detaylı bilgi için tıklayın

Çalışan yetkinliklerinizle sınav kategorilerinizi eşleştirebileceğiniz HR Thema Human Capital Management Sınav şirketinizin ihtiyacı olan yetkinlikleri çalışanlarınıza sağlamanız için ihtiyacınız olan araçları sunar. Sertifika, diploma, yetkinlik kazanma süreçlerinizin yönetimine profesyonel bir yaklaşım geliştirmenizi sağlar.

Detaylı bilgi için tıklayın

HR Thema HCM Bordro, kurumunuzun İK süreçlerini ücret ve maliyete bağlayarak İK alanında finansal bakış açısı kazanmanızı sağlar. Ücret ve Yan Haklar özellikleri ile Bordro’nun yaşayan, günlük hayattaki faaliyetlerini çalışanlarınızla etkileşimli yöntemlerle yönetebilir, Bordro ve Puantaj özellikleri ile kusursuz bir raporlama ve bildirim süreci işletebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın

Sonsuz sayıda organizasyon tipini destekleyen HR Thema HCM ile isterseniz tanımlı organizasyonları hemen kullanmaya başlayın veya ihtiyacınıza uygun olan organizasyon tipini şirketinize özel olarak siz tasarlayın. Organizasyonunuzu farklı perspektiflerden inceleyin, görselleyin, raporlayın.

Detaylı bilgi için tıklayın

Kök ücret ve yan hak yaşam döngüsü sunan HR Thema HCM, Bordro modülü ile tam entegrasyon sağlar. Yan haklarınızın kurallarını belirleyin, sözleşmelere bağlayın, senaryolaştırın ve yan hak paketlerine dönüştürün. Takvimlerinizi tasarlayın ve aksini isteyene kadar yan haklarınız kendi kendini yönetsin. Gelişmiş raporlama ekranları ile Ücret ve Yan Haklar süreçlerine değer kazandırın.

Detaylı bilgi için tıklayın

HR Thema HCM Zaman ve Devamlılık çalışma planı ve izin süreçlerinizi otomatikleştirerek stratejik bir ortak olmaya odaklanabilmeniz için verimlilik sağlar. Zaman ve Devamlılık size çalışanlarınızın izin ve çalışma sürelerini adil, doğru, sistemli ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlamak için çok yönlü bir platform sunar.

Detaylı bilgi için tıklayın