Ödüllü HR Thema HCM

Uluslararası standartlarla geliştirilen yeni nesil İnsan Sermayesi Yönetimi (HCM) platformu ‘HR Thema HCM’ Stevie Awards tarafından ikinci kez ödüllendirildi.

HR Thema HCM özellik seti, kullanılabilirlik, entegrasyon, ölçeklenebilirlik gibi farklı alanlarda yapılan değerlendirmelerle 74 ülkeden katılan yüzlerce global firma ve 4.000’in üzerinde başvuru arasında yarıştı. HR Thema HCM Dünyanın alanında en prestijli yarışmalarından olan Stevie Awards Avrupa ve Amerika’da ayrı ayrı yarıştı. ‘İş Teknolojisi Çözümleri’ alanında 3.’lük alarak Bronz seviyesinde ödüle layık görüldü ve global ölçekteki benzer çözümlere ciddi bir rakip olduğunu bir kez daha ispatladı.

HR Thema Teknolojisi

HR Thema HCM Teknolojisi güvenlik, gizlilik ve uyumluluk temellerine dayanarak geliştirilmiştir. Müşterilerinize ve çalışanlarınıza vaat ettiğiniz güvenlik esaslarına karşılık vermek üzere HR Thema HCM yazılımı global güvenlik standartlarını içeren geniş kapsamlı bir güvenlik prosedürüne uyumlu halde sunulmaktadır.

Geliştirme, test, operasyon ve bakım süreçlerimizin tümü global güvenlik standartlarına uyumluluğu garantilemek amacıyla ISO 9001 ve ISO 27001 uyumludur ve ilgili denetimlerden düzenli olarak geçmektedir. Tüm denetimler ilgili sertifika yetkilileri tarafından bağımsız olarak titizlikle uygulanır ve HR Thema güvenlik departmanının desteği ile iç denetçilerimiz tarafından yönetilir. Çalışmalarımız, kullanılan veri kaynaklarının yüksek düzeyde gizliliğini ve korunurluğunu sağlamakla teknoloji ve iletişim alanlarındaki tehditleri azaltmaya yönelik gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalar tehdit yönetimi, sızma testi, güvenli yazılım geliştirme yaşam döngüleri gibi uyumlu güvenlik sağlama kurgularını sürdürülebilir halde uygulamamızı sağlar.

HRThema HCM’in Avantajları

  • İş gücünüzü arttırın, performansınızı maksimuma taşıyın.

  • Kolay kullanım imkanı sağlayan, kullanıcı dostu arayüz.

  • Cihazlar arasında benzer etkileşim kalitesi.

  • Tek çözüm, tek sürüm.

  • Yetenek havuzunuzu analiz edin ve görselleştirin.

  • İş süreçlerinizi tasarlayın, kullanıma açın, izleyin ve yönetin.

  • Finansal bakış açısı ile bütünsel İnsan Sermayesi Yönetimi.

  • İleri düzey HCM analitiği ile verilere dayalı gelecek tahminlemesi.

HR Thema HCM İnsan Kaynakları departmanımızın dijitalleşmesinde ve dönüşümünde öncülük eden bir oyuncudur.

HR Thema HCM iş yapış şeklimizi kalıcı yönde değiştirirken geleneksel İnsan Kaynakları Yönetimi yaklaşımından, stratejik İnsan Sermayesi Yönetimi’ne geçişimizi hızlandırdı.

Referanslarımız