Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vhosts/hrthema.com/hcm.hrthema.com/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-youtube.php on line 100

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/vhosts/hrthema.com/hcm.hrthema.com/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-youtube.php on line 100

HR THEMA HCM TANITIM VİDEOLARI

HR Thema HCM insan sermayenizi anlamanıza, planlamanıza ve gelecekteki değişimlere zamanında cevap vermenize yardımcı olur. Kurumunuzun performansı, iş gücü eğilimleri ve çalışan sayısı ile ilgili planlarınızı analiz etmek ve yönetmek için ihtiyacınız olan bütünleşik çözümdür.

• Tüm cihazlarla uyumlu, kullanıcı dostu ve zahmetsiz bir deneyim sunun.
• Tüm modüllerden beslenen görselleştirilmiş verilerle finansal hâkimiyet kazanın.
• Ölçülebilir pratikler kazandırarak kültürel değişiminize öncülük edin.
• Güçlü güvenlik altyapısı ile tüm süreçleri barındıran tek bir çözüm sunun.

HCM Yönetici Sunumunu indirin.

YETENEK YÖNETİMİ

Yetenekler ve beceriler ekosistemine doğru dönüşümün hızla başladığı günümüzde HRThema HCM, geleneksel rolleri olan çalışanlarınızı yetenek ve beceri ekosisteminde yeniden yapılandırmanıza yardımcı olur. Belirli bir iş için doğru yetenek kümelerini yeniden kurun. Yetenek işgücünün bütünsel bir bakış açısıyla işlemesi için Yetenek Yönetimi, İşe Alım ve Oryantasyon, Performans Yönetimi, Eğitim ve Gelişim gibi süreçleri bir arada yönetin. Çalışanlarınıza kurumunuzdaki kariyerlerini planlayarak geleceklerini proaktif olarak planlamaları için benzersiz bir çözüm sağlayın.

PERFORMANS YÖNETİMİ

360⁰, Scorecard veya Agile gibi Performans ölçümleme yöntemlerinin tümüne tam uyum sağlayabilen HRThema teknolojisi ile anlık olarak sizin ve ekibinizin performansını gözlemleyin, planlayın ve yönetin. Asıl sermayeniz olan çalışanlarınızın bireysel ve ekip içindeki performansını etkin şekilde ölçün, gerçek potansiyellerini ve gelişim alanlarını ortaya çıkarın, insan sermayenizi uzun ve kısa vadede verimlilikle değerlendirin.

İŞE ALIM VE UYUM

Kurumunuzu bir adım ileri taşıyacak olan doğru yetenekleri bulun, değerlendirin ve takımınıza dâhil edin. Tüm kariyer platformları ile entegre çalışabilen HRThema İşe Alım ve uyum altyapısını kullanın, adayınızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren yeteneklerinizi yakından tanımanızı sağlayacak verileri biriktirmeye başlayın. Sunduğu farklı araçlarla aday görüşme ve değerlendirme sürecinizi hızlandırın, analitik verilere dayanarak karar alın, tekliflendirme sürecini dijitalleştirin.

EĞİTİM VE GELİŞİM

En değerli sermayeniz olan İnsan Kaynağı’nı kurumunuzun gelecek planlarına uygun olarak geliştirin, iş dünyasının sürekli değişen dinamik yapısına ve işinizin gerektirdiği yetkinliklere sahip çalışanlar biriktirin. Kişiye ve departmana özel ya da tüm çalışanlarınız genelinde özel eğitimleri isterseniz sınıf ortamında isterseniz online olarak sunun. Eğitim çıktılarını dijital olarak raporlayın, gelişmiş yönetici arayüzünden eğtim kazanımlarını kolaylıkla hedef olarak atayın.

DEĞERLENDİRME VE ANKET

Çalışanlarınızın düşünce ve yorumları şirketinizin geleceğine yön verir. Kurumunuzun uzun vadeli hedeflerine ulaşmasında büyük önem taşır. Değerlendirme ve Anket modülü ihtiyacınız olabilecek tüm anket ve değerlendirme senaryolarını kolaylıkla kurgulamanızı ve uygulamanızı sağlar. Geniş özellikli soru setlerinden ihtiyacınız olanı seçin, kurgulayın ve uygulayın. Gelişmiş HRThema Analytics ile anket sonuçlarını raporlayın çapraz sorgulamalarla ilişkilendirin.

ÜCRET VE YAN HAKLAR

Ücret ve Yan Haklar yönetimi içerik, sıklık ve çalışan profili gibi farklı perspektifler gerektirir. HR Thema HCM Ücret ve Yan Haklar çalışanlara sunulan tüm unsurların ihtiyaca göre tasarlanmasını sağlar. Altyapısı çok yönlü, güçlü ve esnektir. Ücretler net veya brüt ya da puantaj usulü ve kısmi süreli olabilir. Çalışanın sözleşme tipine göre değişiklik gösterebilir. Yan haklar hak bazlı atanabilir. Oluşturulabilecek yan hak paketleri tek bir kişiye, departmana ya da bir profile toplu halde atanabilir. Ücret ve Yan Haklar Avanslar, Yasal Kesintiler, Puantaj Hesapları gibi yan hak atamalarında ihtiyaç duyulan tüm diğer bileşenlerin ihtiyaca göre tanımlanmasını sağlar. Elle yapılan hesaplamalarda oluşabilecek hataları engeller ve hem kolay bir yönetim hem de güçlü bir raporlama ara yüzü sunar.

ZAMAN VE DEVAMLILIK

Kuruluşunuzda yaratılan en büyük değer, iş gücünüzün değerli zamanıdır. Zaman yönetimi, İK Profesyonelleri için çok önemli bir role sahiptir. HR Thema HCM Zaman & Devamsızlık ile İK Departmanınızın çalışma saatlerini doğru ve verimli bir şekilde yönetmesinde, izin taleplerinin onaylanmasında ve dosya yönetiminde kolaylık sağlayın. Vardiyalarınızı veya ofis saatlerinizi planlayın, çalışanlarınıza atayın ve anlık olarak takip edin. İzin yönetimine yeni bir yaklaşım getirin ve izin atama ve yönetme sürecini sorunsuz yönetin.

BORDRO VE TEŞVİK

Finansal değerlendirme ve yapılanma süreçlerinizi HR Thema HCM Bordo ile profesyonel bir şekilde kontrol altına alın! Bordro süreçlerinizi güven içerisinde yönetebileceğiniz Bordro Modülü; HCM’deki diğer süreç ve modüllerle tamamen entegre olabilen güçlü ve yönetilebilir alt yapısı ile insan kaynaklarına eksiksiz bir bordro yönetimi deneyimi sağlar. İK analiz ekranları ile kurumunuzun tüm bordro süreçlerinin yönetici perspektifiyle izlenebilmesini sağlayan HR Thema HCM Bordro ile kritik kararlarınızı güvenle alabilir, detaylı süreç iyileştirmeleri sağlayabilirsiniz. Hassas ve karmaşık bordro süreçlerinizi HR Thema HCM ile yönetin, kurumunuza değer katın!

SINAV

HR Thema HCM Sınav ile firmanızın sınav sürecini dijitalleştirin. Yeni nesil teknolojilerle donatılmış HR Thema HCM Sınav, sınavlarınızı çevrimiçi olarak güvenli bir şekilde yapılandırmanıza olanak tanır. Ayrıca dahili ve harici katılımcıları eklemenize, izlemenize ve yönetmenize olanak tanır. HR Thema HCM Sınav ile tüm test yönetimi üzerinde uçtan uca kontrol sahibi olursunuz. Sınavlarınızı ihtiyaçlarınıza göre kolayca yönetebilirsiniz. Başarı kriterlerini, soru cevap altyapısını tanımlayabilir, sınavı uygulayabilir ve sınav sonuçlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Test sonuçları anında toplanabilir ve otomatik olarak hesaplanabilir.